Pogawędki po angielsku – Rozmowy o sztuce/ Conversations in English – Art talks

Biblioteka Wiedzy

Chcesz podszkolić swój angielski i porozmawiać na ciekawy temat? Nasz nowy cykl jest właśnie dla Ciebie.
Kolejne spotkanie to okazja dla tych, którzy chcą porozmawiać o sztuce. Zastanowimy się, dlaczego warto obcować ze sztuką? Jak podejść do historii sztuki i sprawdzić swoją wiedzę w zabawnych Quizach? Zachęcamy wszystkich do wygłaszania prezentacji na temat swoich ulubionych okresów i tematów z historii sztuki.

Każdy, kto ma ochotę, może wysłać kilkuminutową prezentację (e-mail: m.pukhashvili@bibliotekagdynia.pl) dotyczącą takiego zagadnienia, które najbardziej go interesuje. Dzięki temu, macie okazję przećwiczyć umiejętność wystąpień publicznych w języku angielskim. Prezentacje nie są obowiązkowe, możemy dzielić się przemyśleniami na żywo, podczas dyskusji.

Spotkanie prowadzić będzie Mariam, wolontariuszka pracująca w Bibliotece Wiedzy, która przyjechała do nas w ramach projektu #Europejski Korpus Solidarności. A jej pobyt u nas możliwy jest dzięki współpracy biblioteki z Centrum Współpracy Młodzieży.

Do you want to improve your English and talk about an interesting topic? Our new series is just for you.
The next meeting is an opportunity for those who want to talk about art. We will consider why it is worth communing with art? How to approach art history and test your knowledge in fun Quizzes? We encourage everyone to give presentations on their favorite periods and topics in art history.

Anyone who wants to can send a few-minute presentation (e-mail: m.pukhashvili@bibliotekagdynia.pl) on the issue that interests him the most.

Thanks to this, you have the opportunity to practice your public speaking skills in English. Presentations are not mandatory, we can share our thoughts live during the discussion.

The meeting will be led by Mariam, a volunteer working in the Knowledge Library, who came to us as part of the #European Solidarity Corps project. And her stay with us is possible thanks to the library's cooperation with the Youth Co-operation Center.

Klasyczny obraz "Stworzenie Adama" z kolorowymi wzorami wystającymi ze środka obrazu.

History and culture of a multilingual borderland - Trentino-Alto Adige/ Südtirol

25 / 04 / 2024
Biblioteka Wiedzy