Po nitce do kłębka - Owce Tosia i Amy w Bibliotece Obłuże - warsztaty ludowe

Biblioteka Obłuże

Zapraszamy dzieci od 7 do 12 roku życia na ludowe warsztaty, których bohaterami będą zwierzęta gospodarskie.

W programie: spotkanie z owcami Tosią i Amy oraz prezentacja procesu obróbki wełny: mycia, rozczesywania i przędzenia.
Spotkanie poprowadzą goście z Zagrody Powroty. Prowadząca posiada certyfikat wydany przez PZZ i PZP.

Obowiązują zapisy! Telefoniczne: 58 625 08 16 bądź mailowe: filianr1@bibliotekagdynia.pl.

Wydarzenie sfinansowane z Budżetu Obywatelskiego Miasta Gdyni "Warsztaty kreatywno-edukacyjne w bibliotece na Obłużu".

Warsztaty odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego, rodziców poprosimy o wypełnienie zgody/oświadczenia na udział dziecka w warsztatach. Przed wydarzeniem prosimy zapoznać się z regulaminem biblioteki na czas COVID, znajdującego się na stronie Biblioteki.

Kartki świąteczne w Bibliotece Obłuże

09 / 12 / 2021