Pakuję do swojego - warsztaty robienia woskowijek

Biblioteka Śródmieście

Biblioteka Śródmieście (ul. Władysława IV 7-15) zaprasza na Pakuję do swojego - warsztaty robienia woskowijek.

Woskowijki, to specjalnie przygotowane kawałki bawełny nasączone naturalnymi woskami i olejami. Są doskonałą alternatywą dla plastikowych folii
spożywczych oraz aluminiowych
. Pięknie się prezentują i są bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska. Idealne do pakowania kanapek, ciastek i innych smakołyków.

Do wykonania woskowijek użyjemy tylko naturalnych składników.

Pracownia MAMYWENE, czyli siostry Żarkiewicz inspirujące do zmiany świata. Specjalizujemy się w działaniach ekologicznych i partycypacyjnych. Tworzymy zaangażowane projekty i ciekawe warsztaty. Na co dzień dzielimy się wiedzą i pokazujemy, że „eko” nie znaczy trudno i nudno, a zero waste może być intrygującą przygodą. Pomagamy firmom, organizacjom i instytucjom realizować założenia CSR, tworzyć miejsca przyjazne osobom w nich pracującym, a także wspieramy w promocji. Pokazujemy naturalne alternatywy oraz inspirujemy do dawania rzeczom drugiego życia przez ich twórcze wykorzystanie.

Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy mailowe:
filianr2@bibliotekagdynia.pl lub telefoniczne 58 661 66 48

Ilustracja przedstawia fragmenty plastra miodu na brązowym tle.

Pogadajmy o rapie. Dyskusje nie tylko o muzyce

27 / 05 / 2024
Biblioteka Śródmieście