Opuszczony Nowy Jork - prelekcja z pokazem filmu

Biblioteka Wiedzy

Uwaga! Uwaga! Nie lada gratka dla fanów urban exploration. Znany już w naszej bibliotece Łowca Ruin, wraca do Trójmiasta z relacją ze swojej kolejnej odległej podróży. Na pokaz filmu i intrygującą rozmowę zapraszamy 3 sierpnia (sobota) na godz. 17:00 do Biblioteki Wiedzy.

Czy znasz takiego dziwaka, który będąc w Nowym Jorku, nie zobaczył Statuy Wolności, a w zamian krążył po niebezpiecznych rejonach miasta? To masz jedyną okazję! Zapraszamy na prelekcje Opuszczony Nowy Jork!

Karol Jopert (podróżnik, explorator) zaprezentuje film oraz prezentację zdjęć z wyprawy po opuszczonych miejscach w Stanach Zjednoczonych.

Mroczny szpital za Manhattanem, wraki statków na niebezpiecznym Brooklynie czy wyłączona z ruchu stacja metra w centrum miasta, to tylko część obiektów, o których opowie Karol podczas spotkania. Jego samotna podróż wiodła także przez szereg szalonych przygód wynikających z nieoczywistych standardów codziennego życia za oceanem.

Podczas wydarzenia będą także na Was czekać nowojorskie pamiątki do wygrania.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny.

Wydarzenie finansowane z Budżetu Rady Dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana.

Let's learn Greek! Language course

10 / 09 / 2024

Let's learn Greek! Language course

17 / 09 / 2024