Opowieści drzew. Spotkanie z bajarzem

Biblioteka Wzgórze

Drzewa rosną przez długi czas. Stoją w jednym miejscu i nigdzie nie mogą pójść. Co więc robią, żeby się nie nudzić? Zapewne opowiadają sobie bajki i przenoszą wieści. Ale jak rozmawiają? Gdzie mają buzie, oczy, uszy? O drzewach będą nasze opowieści, a także te przez drzewa widziane.

Zapraszamy Was na spotkania i bliższe poznanie Drzew w świecie magii, metafor, zabawnych sytuacji, które uczą.

Opowiada i gra na instrumentach (tank drum, bęben obręczowy i drumla): Szymon Góralczyk z grupy Karawana Opowieści.

Prosimy o wcześniejsze zapisy: filianr10@bibliotekagdynia.pl

Wydarzenie sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego dla dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana w ramach projektu "Teatrzyki dla dzieci i spotkania z opowiadaczami baśni w Bibliotece Wzgórze".

Drzewo z gałęziami pełnymi fioletowych liści na jasnym tle. Poniżej logotypy Biblioteki Gdynia i partnerów.

Spotkania z językiem rosyjskim

29 / 04 / 2024