O tym, co najbliżej w miejskiej przyrodzie. Spacer literacko-przyrodniczy z Salcią Hałas

Biblioteka Wzgórze

Biblioteka Wzgórze zaprasza na spacer literacko-przyrodniczy z Salcią Hałas.

Będzie o tym, co najbliżej w miejskiej przyrodzie. O zwierzętach, które możemy spotkać podczas krótkiego miejskiego spaceru, a czasem nawet nie wychodząc z domu. Ptaki, pszczoły, myszy, pająki. Co je łączy? To zwierzęta magiczne, które potrafią przenikać granice światów.

Salcia Hałas - pedagożka, animatorka, pisarka, ogrodniczka. Autorka książek, słuchowisk, scenariuszy i projektów społecznych. Laureatka Nagrody Literackiej Gdynia. Obecnie prowadzi zajęcia przyrodniczo - literackie dla wszystkich grup wiekowych, oraz, we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną podkast o przyrodzie dla dzieci pt Bliżej. W grudniu na jego podstawie ukaże się książka dla dzieci.

Wydarzenie odbywa się w ramach działań DKK dla dorosłych. Spacer dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Talking Club. Konwersacje w języku angielskim

25 / 09 / 2023
Biblioteka Wzgórze

Widzew czy ŁKS? Spotkanie z Krzysztofem Czewojstą, autorem książki "Gimbaza"