O latarni Stilo. Spotkanie dla dzieci

Biblioteka Mały Kack

Skąd się biorą sztormy? Co to jest bursztyn? Do czego służą latarnie morskie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź podczas spotkania o pomorskich legendach z Magdaleną Kubiak, autorką książki "O latarni Stilo i inne pomorskie legendy".

Spotkanie dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej.
Obowiązują zapisy mailowe: filianr11@bibliotekagdynia.pl lub telefoniczne: 58 620 34 66.

O autorce:
dr Magdalena Kubiak -  autorka legend Pomorza Środkowego. Z zamiłowania i zawodu bibliotekarka. Z wykształcenia literaturoznawczyni i filmoznawczyni. Miłośniczka historii, zwłaszcza Ziemi Pomorskiej, ale także wycieczek rowerowych i klasycznych kryminałów w stylu Joe Alexa. Blogerka kulturalna, animatorka kultury i wykładowczyni Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie, autorka prac naukowych, podręczników i wierszy. Laureatka Otwartego Konkursu Literackiego "Legendy Błękitnej Krainy" w Lęborku.

Planszogranie z Treflersami

19 / 10 / 2024