Noc Bibliotek - Międzynarodowy Wieczorek Kulturowy, International Cultural Evening

Biblioteka z Pasją

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Międzynarodowy Wieczorek Kulturowy w Bibliotece z Pasją!

Podczas tego wyjątkowego spotkania będziemy odkrywać kulturę, tradycje i smaki fascynujących krajów — m.in. Malty, Gruzji, Węgier czy Białorusi. To doskonała okazja, aby poznać nowe miejsca, wymienić się doświadczeniami i nawiązać międzynarodowe znajomości.

Wieczór będzie prowadzony w języku angielskim, co stanowi idealną okazję do szlifowania umiejętności językowych w swobodnej atmosferze.

Czekać na Was będą inspirujące prezentacje, ciekawe opowieści, łamańce językowe oraz degustacja tradycyjnych przysmaków. Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoje horyzonty i doświadczyć różnorodności kulturowej!

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie organizowane wspólne z wolontariuszami oddziału LSEG w Gdyni.

We warmly invite all residents of Gdynia to the International Cultural Evening at the Passion Library!

During this unique meeting we will discover the culture, traditions and flavours of fascinating countries - including Malta, Georgia, Hungary and Belarus. This is a great opportunity to get to know new places, exchange experiences and make international friends.

The evening will be conducted in English, offering a perfect chance to improve your language skills in a relaxed atmosphere. You can look forward to inspiring presentations, interesting stories, and a tasting of traditional dishes. Don’t miss this opportunity to broaden your horizons and experience cultural diversity!

Free entry. We look forward to seeing you!

The event is organized jointly with volunteers of the LSEG branch in Gdynia.

zegar i książki na niebieskim bajkowym tle

Nie czekaj! Ogarnij z nami szkołę i egzamin ósmoklasisty #mojemiejscewbibliotece

17 / 10 / 2024

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży