Naukowy zawrót głowy – warsztaty edukacyjne z eksperymentami dla dzieci w Bibliotece Obłuże

Biblioteka Obłuże

Biblioteka Obłuże zaprasza rodziców z dziećmi oraz dzieci od 6 do 12 roku życia na edukacyjne spotkanie z eksperymentami. Będziemy przeprowadzać naukowe doświadczenia z zakresu chemii, fizyki, biologii, przyrody i techniki. Takie warsztaty są doskonałym sposobem na rozbudzenie w dzieciach pasji do nauki i poszerzenie ich zainteresowań.

Wstęp wolny!

Dzieci poniżej siódmego roku życia zapraszamy pod opieką rodziców. Obowiązują zapisy! E-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl; tel.: 58 625 08 16

Wydarzenie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach środków  Budżetu Obywatelskiego. "Spotkania kulturalno-edukacyjne w Bibliotece na Obłużu - 2022 r."

Rysunkowy naukowiec w białym kitlu trzymający w rękach dwie probówki z kolorową cieczą. Przed nim stoi biurko, na którym leżą probówki, mikroskop, globus, lupa, książki i lampa. W prawym górnym rogu logo miasta Gdyni.

Balony 3D

25 / 06 / 2024