Narodowe Czytanie w Bibliotece z Pasją

Biblioteka z Pasją

Lekturą 12. odsłony Narodowego Czytania została powieść Elizy Orzeszkowej pt. Nad Niemnem. Z tej okazji Biblioteka z Pasją zaprasza na warsztaty tworzenia kolażu inspirowanego postaciami, krajobrazami i miejscami opisanymi przez autorkę w słynnej powieści, seans odcinka serialowej ekranizacji książki w reżyserii Roberta Kuźmińskiego z 1987 roku oraz na wspólne czytanie fragmentów Nad Niemnem.

11.00 - 12.30 - warsztaty kolażu inspirowane "Nad Niemnem" / Prowadzenie: Veranika Maskaliova,
12.30 - 13.30 - pokaz odcinka serialu "Nad Niemnem" na dużym ekranie,
13.30 - 14.00 - wspólne czytanie fragmentów książki.

Kolorowa grafika w kolorach żółtym, niebieskim i zielonym. W lewym dolnym rogu rysunkowe ręce trzymające książkę. W prawym górnym rogu napis "Narodowe Czytanie".

Język polski dla młodzieży / Польська мова для молоді — #mojemiejscewbibliotece #моємісцевбібліотеці

29 / 05 / 2024

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży