Minicon-chan 2023, spotkanie 1

Biblioteka z Pasją

W 2023 roku Minicon-chan powraca! Tym razem w nieco zmienionej formie.

Będziemy mieli okazję spotkać się czterokrotnie, a każdemu z tych spotkań będzie towarzyszył luźny motyw przewodni, żeby trochę urozmaicić nasze letnie wylegiwanie się w słoneczku, glorii i chwale doskonałych cosplayów oraz zwykłego, najzwyklejszego i najwspanialszego spotkania się ze sobą na pogaduszkach większych, mniejszych, z osobami bardziej i mniej znanymi.

Pytacie, kiedy się widzimy?
  • 24 czerwca | Dumny koniec szkoły
  • 15 lipca | Letni Festiwal
  • 12 sierpnia | Tanabata
  • 2 września | Narodowe czytanie pod znakiem Blahaja

Przygotowujemy dla was mnóstwo gier, zabaw, będą konkursy i jakiś panel albo dwa. Wszystko niedługo powiemy!

Uwaga! Z uwagi na to, że Minicon-chan 3.1, 3.2, 3.3 i 3.4 będą odbywały się wyłącznie w Bibliotece z Pasją, liczba miejsc będzie ograniczona – podobnie jak zrobiliśmy to w listopadzie, tak i teraz obowiązywać będą sprzedawane na Evenea BILETY. Wiecie, za zawrotną kwotę 0 zł, ale po prostu musimy was policzyć dla bezpieczeństwa wszystkich.

Kaffeeklatsch - niemiecki nie gryzie

18 / 04 / 2024

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży

20 / 04 / 2024