Malowanie, manga i Mickiewicz

Biblioteka z Pasją

Lubicie rysować? Malować? Brakuje wam jednak czasu, tematu albo tego kogoś, kto was trochę nakieruje i podpowie, co i jak? Chcecie podszkolić się w malowaniu niczym Yaguchi z "Blue Period"? Ha! To mamy dla was doskonałą propozycję — ilustratorka i bibliotekarka Agnieszka "Teya" Skulska bezboleśnie i szybko przeprowadzi was przez tę meandrującą rzekę farby na jedynym, niepowtarzalnym kursie inspirowanym pierwszym wydaniem "Ballad i Romansów", a zwłaszcza niesamowitością, fantastycznością oraz ludowymi wierzeniami.

Spotkanie odbędzie się w dniach 13, 20, 27 września i 4, 11, 18 października 2022 o godz. 17:00 w Bibliotece z Pasją (Al. Zwycięstwa 96/98)

Teyę Skulską możecie śledzić na Instragmie: @teya_skulska

Zajęcia od 12 lat, obowiązują zapisy na: pasja@bibliotekagdynia.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Czarno-biała Ilustracja przedstawia zamyślonego Adama Mickiewicza, narysowanego w stylu mangowym.

Kaffeeklatsch - niemiecki nie gryzie

04 / 04 / 2024

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży

06 / 04 / 2024