Maj Gwiezdnych Wojen - Star Wars May - maraton czytelniczy

Biblioteka z Pasją

Biblioteka z Pasją zaprasza na mające już 6 lat tradycji wspólne celebrowanie miłości do świata Gwiezdnych Wojen!

W tym roku proponujemy Wam coś całkiem nowego - maraton czytania książek, komiksów, mang czy albumów z uniwersum Star Wars. Przez cały miesiąc osoby biorące udział będą zdobywać punkty za każdą wizytę w Bibliotece z Pasją, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru Gwiezdnych Wojen. Przy rejestracji uczestnicy otrzymają także jedyną w swoim rodzaju Kartę Jedi. Po zebraniu 10 punktów uczestnik wygrywa ekwipunek niezłomnego Jedi (zróżnicowany w zależności od wieku uczestnika).

Wybierzcie z nami książkową stronę Mocy!

Wydarzenie organizowane jest w ramach programu Erasmus+ „Europejskość na skalę lokalną. Biblioteka jako miejsce edukacji i spotkań”.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Grafika w niebiesko-fioletowej kolorystyce. Głowa Dartha Vadera, postaci z serii filmowej "Gwiezdne Wojny". Pod nią, na dole, napis: "Star Wars".

Rysuj mangę z Washuu | Малюємо мангу з Васюю

06 / 05 / 2024
Biblioteka z Pasją

Język polski dla młodzieży / Польська мова для молоді — #mojemiejscewbibliotece #моємісцевбібліотеці