Maciej Siembieda. Spotkanie autorskie

Biblioteka Cisowa

Biblioteka Cisowa zaprasza na spotkanie autorskie z Maciejem Siembiedą, autorem takich książek jak 444 czy Gambit.

Pod koniec roku premierę będzie miała najnowsza pozycja pisarza, Kairos, będąca trzecim tomem cyklu Katharsis.

Maciej Siembieda - jeden z najpopularniejszych autorów powieści sensacyjnych w Polsce. Przez trzydzieści lat pracy w prasie prowadził śledztwa historyczne, a za poświęcone im reportaże trzykrotnie otrzymał tzw. „Polskiego Pulitzera”, czyli Nagrodę Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. W ciągu siedmiu lat wydał sześć powieści z Jakubem Kanią („444”, „Miejsce i imię”, „Wotum”, „Kukły”, „Kołysanka”, „Orient”),thriller szpiegowski „Gambit” oraz sagę sensacyjną „Katharsis”, Nemezis”, „Kairos” (premiera jesienią 2024 r.). Trzykrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru, zdobył ją głosami czytelników za „Katharsis” (2022 r.). Jest trzykrotnym finalistą plebiscytu ”Książka Roku” portalulubimyczytac.pl oraz laureatem wyróżnień w konkursach Kryminalnej Piły oraz Festiwalu Kryminalna Warszawa. Do sześciu z dziewięciu powieści Macieja Siembiedy sprzedane zostały prawa do ekranizacji. (za: lubimyczytac.pl)

Wstęp wolny.

Maciej Siembieda. Mężczyzna w średnim wieku, w okularach z grubymi, czarnymi oprawkami.

Domki dla owadów

19 / 09 / 2024