Lodowa kraina - teatrzyk dla dzieci

Biblioteka Grabówek

Biblioteka Grabówek serdecznie zaprasza Lodową krainę, teatrzyk w wykonaniu studia Krak-Art.

Piękne królestwo skrywa swoją tajemnicę. Dwie siostry, niegdyś mocno ze sobą związane, teraz żyją daleko od siebie. Młodsza siostra – Anna, czuje się samotna, ponieważ jej siostra Elza stroni od życia towarzyskiego i wciąż odsuwa ją od siebie. Wszystko zmienia się, gdy na jaw wychodzi niezwykła moc Elzy, która przypadkowo ściąga zimę stulecia na swoje królestwo. Bajka przenosi najmłodszych widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Uczy, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo.

Na wydarzenie obowiązują zapisy: filianr3@bibliotekagdynia.pl lub telefoniczne 58 627-09-59.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Rodziców prosimy o  wypełnienie zgody/ oświadczenia na udział dziecka w przedstawieniu. Przed  wydarzeniem prosimy o zapoznanie się ze znajdującym się na stronie Biblioteki Gdynia regulaminem biblioteki (na czas Covid).

Przedstawienie finansowane przez RADĘ DZIELNICY GRABÓWEK.

Teatr dla dzieci: Kot w butach

25 / 04 / 2024

Spotkanie z Małgorzatą Sokołowską: Grabówek - pierwsza dzielnica Gdyni