Letnia strefa zabaw i relaksu na tarasie Biblioteki Cisowa

Biblioteka Cisowa

Serdecznie zapraszamy na pierwsze - w tym sezonie letnim – zajęcia literacko plastyczne w Bibliotece Cisowa (ul. Chylońska 237). Jeśli pogoda nam pozwoli, zajęcia odbywać się będą na tarasie bibliotecznym.
Gwarantujemy głośne czytanie, malowanie, wycinanie, kodowanie czy majsterkowanie. Rodzicom natomiast zapewniamy wygodne leżaki i chwilę wytchnienia.
Zajęcia dla dzieci w wieku 5 – 10 lat.

Zajęcia będą odbywały się w każdy poniedziałek, od 25 lipca do 29 sierpnia o godz. 15:00.

Літня зона для ігор та відпочинку на терасі бібліотеки

Щиро запрошує на перші в цьому літньому сезоні заняття літературного мистецтва в бібліотеці Cisowa. Якщо дозволить погода, заняття будуть проходити на терасі бібліотеки.

Ми гарантуємо читання вголос, малювання, вирізання, кодування off-line та майстеркування. Батькам надаються зручні шезлонги та хвилинка відпочинку.

Заняття дітей віком 5-10 років.

Заняття проходитимуть щопонеділка, з 25 липня по 29 серпня о 15:00

Zbudujmy sobie bajkę - aktywne czytanie