Language Café: Mythology Talks

Biblioteka z Pasją

Biblioteka z Pasją (Al. Zwycięstwa 96/98 - budynek IA) zaprasza na spotkania z cyklu Language Café, które odbędą się w dniach 10 oraz 24 stycznia (poniedziałki) w godzinach 17:00-19:00.

Practice your English as we together discover fascinating tales from the past. How much do we know about the Ancient Greece? What do Achilles and Circe have in common? And why do we hold onto these old stories?
Our exploration will take part every second Monday.

Rozwijaj swoje umiejętności korzystania z języka angielskiego podczas wspólnego odkrywania fascynujących historii z przeszłości. Ile wiemy o starożytnej Grecji? Co łączy Achillesa i Kirke? I dlaczego trzymamy się tych starych historii?
Nasze poszukiwania będą odbywać się w każdy drugi poniedziałek.

Prosimy o wcześniejsze zapisy na adres e-mail/ Pre-registration applies via e-mail: pasja@bibliotekagdynia.pl

Language Café: Mythology Talks

24 / 01 / 2022