Książki pop-up z bohaterami starych dobranocek - warsztaty dla dorosłych

Biblioteka Wzgórze

Biblioteka Wzgórze zaprasza osoby dorosłe na warsztaty: Książki pop-up z bohaterami starych dobranocek!

Szczegółowe informacje oraz zapisy: filianr10@bibliotekagdynia.pl, tel.: 58 622 18 51

Wydarzenie organizowane jest w ramach programu Erasmus+ „Europejskość na skalę lokalną. Biblioteka jako miejsce edukacji i spotkań”.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Otwarta książka, z której wystaje zamek. Za nim kolorowe, pionowe paski imitujące książki na półce. Szare tło.

Spotkania z językiem rosyjskim

20 / 05 / 2024

DKK dla młodzieży w Bibliotece Wzgórze

21 / 05 / 2024