Joga dla dzieci

Biblioteka Obłuże

Biblioteka Obłuże zaprasza dzieci od 5 do 8 roku życia na zajęcia z Jogi.

Joga dla dzieci to połączenie ruchu, uważności i technik relaksacyjnych – dostosowane do ich wieku, potrzeb i możliwości. 

To czas, w którym dzieci mogą wzmacniać ciało, odreagowywać napięcia i rozwijać świadomość siebie – ucząc się jednocześnie rozpoznawania emocji, wyciszania i odpoczynku. W programie wykorzystujemy elementy jogi, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne, zabawy z ruchem oraz proste techniki samoregulacji, które wspierają odporność psychiczną i rozwój emocjonalny. 

Zajęcia odbywają się w atmosferze akceptacji, bezpieczeństwa i radości – bo właśnie wtedy nauka przychodzi naturalnie. 

Dzieci poniżej 7 roku życia zapraszamy pod opieką osoby dorosłej!  
Czas trwania: około 60 minut. 

Zapisy:


Wydarzenie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach środków Budżetu Obywatelskiego. „Teatry i zajęcia kulturalno-edukacyjne w Bibliotece na Obłużu”.  

Przejdź na stronę biblioteki Zobacz wszystkie wydarzenia
Dziecko w jogowej asanie.

Zobacz więcej

Joga dla dzieci

Joga dla dzieci

15 / 09 / 2025
godz. 16:30
Biblioteka Obłuże

Więcej
Trening umysłu dla dorosłych i seniorów

Trening umysłu dla dorosłych i seniorów

16 / 09 / 2025
godz. 11:00
Biblioteka Obłuże

Więcej
Daria Kaszubowska - spotkanie autorskie

Daria Kaszubowska - spotkanie autorskie

16 / 09 / 2025
godz. 18:00
Biblioteka Obłuże

Więcej