Jak zrozumieć Polskę i Polaków? | How to understand Poland and Poles? | Як зрозуміти Польщу і полякі

Biblioteka z Pasją

Zapraszamy wszystkich, dla których Polska stała się nowym domem – poznajcie naszą kulturę i zwyczaje oraz ciekawostki o Polsce i jej mieszkańcach.

Prosimy o zgłoszenie swojej obecności poprzez maila pasja@bibliotekagdynia.pl lub osobiście w Bibliotece, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę i zagwarantować sobie miejsce na zajęciach.
Tylko się nie spóźnijcie, spotkanie zacznie się punktualnie!

We would like to cordially invite everyone for whom Poland has become a new home – why don’t you get to know our culture and customs as well as interesting facts about Poland and its inhabitants.

Please sign up for your presence by e-mail at pasja@bibliotekagdynia.pl or in person at the Library to receive a free ticket and to make sure you will have a guaranteed seat in the classes.
And make sure you will not be late as the meeting will start on time!

Запрошуємо всіх, для кого Польща стала новим домом, _ ознайомтесь з нашою культурою і звичаями, а також цікавими фактами про Польщу та її мешканців.

Просимо повідомити про свою присутність на електронну адресу pasja@bibliotekagdynia.pl або особисто в Бібліотеці, щоб отримати безкоштовний вхідний квиток і гарантувати собі місце на заняттях.
Тільки не запізнюйтесь, зустріч розпочнеться вчасно!

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen – różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie”

Kino z MOCą -  seanse filmowe dla młodzieży

Kino z MOCą - seanse filmowe dla młodzieży