Jak podreperować budżet domowy

Biblioteka Śródmieście

Biblioteka Śródmieście (ul. Władysława IV 7-15) zaprasza na warsztaty Jak podreperować budżet domowy.

Warsztaty będą o tym jak znaleźć we własnym domu "zaskórniaki", które mogą stanowić dodatkowy zastrzyk gotówki. Sprytne sposoby na podreperowanie domowego budżetu przy okazji przyjazne dla planety.

Będzie mowa o wykorzystywaniu tego co już mamy w domu do mniej oczywistych celów, sprzedaży zbędnych rzeczy na OLX i Vinted, redukcji chemii domowej do sprzątania.

Prowadząca: Beata Singh, od ponad 2 lat prowadzi bloga Beata od Oszczędzania mojenawierzchu.pl. Pisze poradniki, prowadzi kursy i szkolenia online dla kobiet, które chcą nauczyć się mądrze zarządzać domowym budżetem i oszczędzać bez zaciskania pasa.
Uczy jak zarządzać domem tak, by portfel tył, jedzenie nie trafiało do kosza, a zakupy były najlepszym sposobem na oszczędzanie pieniędzy.

Warsztaty malowania brzegów książek dla dorosłych

30 / 04 / 2024

Makrama. Warsztaty dla dorosłych