Jak opowiadać bajki

Biblioteka Wzgórze

Zapraszamy rodziców i dzieci na spotkanie z bajarzem i warsztaty rodzinne - jak opowiadać bajki?

Dlaczego warto to robić? Odpowiedź na pewno znacie, choć wiąże się to z pewnym wysiłkiem, żeby opowieść wymyślić lub też przygotować wcześniej. Na warsztatach będziemy rozmawiać o tym jak to robić, żeby dzieci słuchały naszych opowieści, jak się w ten sposób wspólnie bawić. Zobaczycie też w praktyce, jak to wygląda podczas opowiadanych bajek. Będzie też mały poradnik na temat poszukiwania inspiracji i pomocy, gdy dzieci domagają się bajki, a my nie mamy siły / pomysłów albo jesteśmy zmęczeni.

Spotkanie prowadzi Szymon Góralczyk z grupy Karawana Opowieści, bajarz-podróżnik-poszukiwacz-tata.

Liczba miejsc ograniczona. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia rodzica i wieku dziecka. Zapraszamy z dziećmi od 4 lat.
Obowiązują zapisy: filianr10@bibliotekagdynia.pl

Wydarzenie sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego dla dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana w ramach projektu "Teatrzyki dla dzieci i spotkania z opowiadaczami baśni w Bibliotece Wzgórze".

Otwarta książka, z której wystaje zamek

Spotkania z językiem rosyjskim

29 / 04 / 2024