Hiszpański Junior dla początkujących

Biblioteka Chylonia

Serdecznie zapraszamy dzieci 12 i 26 lutego do Biblioteki Chylonia (przy ul. Opata Hackiego 33) o godzinie 16.15 na zajęcia "Hiszpański Junior".

Dzieci zapoznają się z podstawami języka hiszpańskiego poprzez zabawę, naukę okolicznościowych piosenek i zwyczajów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy drogą telefoniczną: 58 623-00-11 lub mailową filianr12@bibliotekagdynia.pl.

Rysunkowy torreador w zielonym garniturze, a obok niego uśmiechnięty byk na czerwonym tle. W tle widać przedmioty kojarzące się z hiszpańską kulturą: korona, wachlarz, gitara.

Efektywne uczenie się | Ефективне навчання — #mojemiejscewbibliotece #моємісцевбібліотеці

23 / 05 / 2024

09 / 05 / 2024