HISTORIE FUTBOLOWE #3 POLSKA NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Biblioteka Grabówek

Biblioteka Grabówek (ul. Morska 113) zaprasza miłośników futbolu w każdym wieku na spotkanie połączone z dyskusją z cyklu Historie Futbolowe.

Tematem trzeciego spotkania będą sukcesy i porażki polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć prezentację multimedialną okraszoną zdjęciami i grafikami związanymi z tematem oraz posłuchać o dokonaniach naszej reprezentacji na mundialach, a także dowiedzieć się ciekawostek, które trudno znaleźć w internecie. Spotkanie połączone będzie również z dyskusją, w której wymienimy się swoimi przemyśleniami na temat reprezentacji Polski na wielkich imprezach i nie tylko.

Jeśli kochasz piłkę nożną, ten cykl jest idealny dla Ciebie!

Uwaga! Każde spotkanie porusza oddzielną tematykę. Nie trzeba brać udziału w całym cyklu, by być na bieżąco.

Czarnobiała piłka do piłki nożnej na białym tle.

Teatr dla dzieci: Kot w butach

25 / 04 / 2024

Spotkanie z Małgorzatą Sokołowską: Grabówek - pierwsza dzielnica Gdyni