Heart. Arteterapia dla młodzieży

Biblioteka z Pasją

Dziewczyno, chłopaku – czujesz stres, frustrację, zmęczenie lub czujesz wszechogarniającą radość, a nie wiesz, jak ją okazywać? Jeśli chciałbyś/chciałabyś nauczyć się rozpoznawać, nazywać, kontrolować i wyrażać w bezpieczny sposób własne emocje lub po prostu zrelaksować się przez twórcze działania w zamkniętej grupie rówieśników, zapraszamy na bezpłatny cykl zajęć arteterapeutycznych!

Przewidywany okres zakończenia zajęć: połowa sierpnia.

Zajęcia prowadzone są metodą Heart (Healing and Education Through the Arts), czyli "uzdrawianie i edukacja poprzez sztuki". Zajęcia polegają na uświadomieniu sobie swoich emocji i w sposób twórczy wyrażenia je. Pomocne w tym są różne formy sztuki: teatr malarstwo, muzyka. Na zajęciach nie są wymagane żadne uzdolnienia plastyczne.

Zapraszamy osoby do 25 roku w każdy czwartek o godz. 12.00 do Biblioteki z Pasją.

Spotkanie organizowane w ramach projektu "Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce"
Projekt „Biblioteka dla wszystkich" jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного» реалізується FRSI у межах партнерства з Save the Children International.
www.bibliotekidlaukrainy.org.pl

Abstrakcyjny obraz namalowany farbami

どきどき, czyli doki doki - język japoński od podstaw

15 / 07 / 2024