EkoReko. Naprawiamy książki! Warsztaty introligatorskie

Biblioteka Mały Kack

Zapraszamy na kolejne warsztaty organizowane w ramach projektu EkoReko, czyli rekonstrukcja na warsztat. Będzie to drugie spotkanie z cyklu rekonstrukcji materialnych. Widzimy się 26 października o godz. 10:00 w Przystani Łowicka 51 na wyjątkowych warsztatach introligatorskich!

Na warsztatach z naprawy książek nauczymy się jak poradzić sobie z prostymi i najczęściej spotykanymi uszkodzeniami w oprawach klejonych. Takie książki najczęściej teraz widzimy na półkach w księgarniach, i to taki typ książek najczęściej wymaga naprawy. Zrobimy nowe okładki do książek oraz je ozdobimy.

Książkę wymagającą naprawy należy przynieść ze sobą na warsztaty!

Wydarzenie poprowadzi Michalina „Dźwiedźma” Niebrzydowska, zawodowa introligatorka.

Na warsztaty zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, a także całe rodziny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod adresem: promocja@bibliotekagdynia.pl

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Planszogranie z Treflersami

19 / 10 / 2024