EkoReko. Kreatywne naprawienie, czyli warsztaty szwu i haftu

Biblioteka Pustki Cisowskie

Po warsztatach z przerabiania i naprawiania ubrań, przyszedł czas na nabycie nowych, kreatywnych i w sumie artystycznych umiejętności z jednoczesnym dbaniem o swoją szafę, budżet oraz środowisko: czyli naukę ozdobnych szwów i haftu, dzięki którym łatwo, prosto, a przede wszystkim estetycznie możemy ratować swoje lekko „nadszarpnięte” użyciem ubrania! Zajęcia poprowadzi utalentowana i kreatywna Elżbieta Konieczna (Karuzela Pasji).

Zapraszamy na czterogodzinne warsztaty rozpoczynające się o godzinie 10:00, 26 października w sobotę do Przystani Chabrowa 43

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy. Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych i młodzieży. Jeśli do czytania nosicie okulary, koniecznie zabierzcie je ze sobą, całą resztę niezbędnych materiałów dostaniecie już na warsztatach.

Na wydarzenie obowiązują zapisy: promocja@bibliotekagdynia.pl

EkoReko. Kreatywne naprawienie, czyli warsztaty szwu i haftu

26 / 10 / 2024
Biblioteka Pustki Cisowskie