Dzień Star Wars - May the 4th be with You

Biblioteka z Pasją

Biblioteka z Pasją już po raz piąty zaprasza wszystkich fanów gwiezdnej sagi na wspólne obchody Dnia Gwiezdnych Wojen.

Zachęcamy do przebierania się i przybycia do Biblioteki!

W planach mamy - warsztaty tworzenia gry planszowej w świecie SW, prelekcje i pokaz zdjęć ze Star Wars Celebration w Londynie. Do tego fotobudkę (warto przyjść w przebraniu!) i kącik z kolorowankami dla młodszych uczestników. Naszymi gośćmi będą też członkowie Legionu 501!

Atrakcje, jakie dla Was przygotowaliśmy:

16:00-19:00 - Fotobudka – przebierzcie się w stroje postaci z Gwiezdnych Wojen i zróbcie sobie pamiątkową sesję zdjęciową

16:00-19:00 - spotkaj Legion 501, porozmawiaj o kostiumach, uzbrojeniu Storm Trooperów i najnowszych odcinkach ulubionych seriali

17:00-19:00 - zagraj w swoje Wojny Gwiezdne! Warsztat tworzenia gry planszowej poprowadzony przez dr Martę Tymińską (obowiązują zapisy: pasja@bibliotekagdynia.pl)

17:00-18:00 - prelekcja pt. Historia efektów specjalnych w Gwiezdnych Wojnach, poprowadzona przez Borysa Badtke

18:00-19:00 - pokaz zdjęć ze Star Wars Celebration, przygotowany przez Borysa Badtke

Szturmowiec z Gwiezdnych Wojen. Biały robot z karabinem na tle czerwonego okręgu, na którym widać białe kwiaty i słońce.

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży

20 / 04 / 2024
Biblioteka z Pasją

どきどき, czyli doki doki - japoński od podstaw