Dyskusje nie tylko o muzyce: Hair Metal część II

Biblioteka Śródmieście

Jedni kochają go nad życie, inni nienawidzą do szpiku kości...

Hair Metal, podgatunek muzyki metalowej, który wypuścił w świat takie kapele jak Motley Crue, Poison, Cinderella czy Skid Row. Hulaszczy tryb życia i absolutna dekadencja, połączone z power balladami, kampowym wizerunkiem i nadludzkimi solówkami gitarowymi. Zapraszamy Was w zwariowaną podróż, bez ograniczeń i bez cenzury, po świecie muzyki, która zawładnęła Ameryką lat 80. Zapnijcie pasy! Ruszamy na nocną przejażdżkę ulicami tętniącego życiem Los Angeles, a po drodze wstąpimy na drinka czy dwa do słynnego Whisky A Go Go!

Spotkanie poprowadzą:

• Michał Spryszak - dziennikarz muzyczny, współpracował z magazynami Blackastrial i Violence Online, lider zespołu Ropień
  • Krzysztof Regliński - pasjonat szeroko pojętej alternatywy muzycznej, metalu i jazzu, udzielający się w zespołach: Zaczekam aż poczekasz; Koniec
  • Krystian Malinowski - kolekcjoner płyt oraz miłośnik i wnikliwy obserwator sceny hairmetalowej lat 80.
Na fioletowym tle czarnobiały napis "Hair Metal". Z tyłu widać sylwetki muzyków rockowych oraz gitary

Halloweenowe dekoracje. Warsztaty DIY

22 / 10 / 2024

Koncert zespołu ECEKON