Cykl Warsztatów Fotograficznych

Biblioteka Cisowa

Na pewno każdy z nas posiada smartfona, a w nim aparat fotograficzny.

Jak to jednak jest, że tylko nieliczni potrafią zrobić interesujące zdjęcie? Pamiętajmy, że fotografia opiera się nie tylko na dobrym sprzęcie, ale i na odpowiednim doborze kompozycji, kadru, grze świateł oraz ostrości obrazu.

W ramach projektu Biblioteka dla Wszystkich zapraszamy na warsztaty fotograficzne z niesamowitym prowadzącym - Arkiem, który fotografią zajmuje się na co dzień (As shot&design).

Warsztaty odbywać się będą w każdą środę w zaciszu Biblioteki Cisowa.

Pierwsze spotkanie z cyklu – Fotografuj świadomie - ekspozycja, kompozycja, focus.
Na warsztaty zapraszamy z aparatami.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: filianr6@bibliotekagdynia.pl

У кожного з нас є смартфон із камерою. Нажаль, лише одиниці можуть зробити цікаве фото. Пам'ятаймо, що фотографія базується не тільки на хорошому обладнанні, але й на правильній композиції, кадрі, грі світла та чіткості зображення. В рамках проекту «Бібліотека для всіх» запрошуємо на майстер-класи з фотографії з чудовим ведучим - Ареком, який щодня займається фотографією. Майстер-класи відбуватимуться щосереди в бібліотеці Cisowa.

Тема першої зустрічі - Робіть усвідомлені фотографії - експозиція, композиція, фокус. На майстер-клас приходимо з фотоапаратами.
Кількість місць обмежена. Реєстрація за адресою: filianr6@bibliotekagdynia.pl

Na białym tle szary wykrzyknik, kolorowe gwiazdki i planety. Na górze logotypy projektu, na dole partnerzy.

Biblioteka na zielono. Otwarcie Cisowskiej Bazy Nasion

14 / 05 / 2024