Certyfikowany kurs pierwszej pomocy

Biblioteka Wiedzy

Biblioteka Wiedzy we współpracy z firmą Eskulapa organizuje 6-godzinny certyfikowany kurs pierwszej pomocy z elementami kursu pediatrycznego.

Spotykamy się 11 maja na godz. 09:00 w Bibliotece Wiedzy, przy ul. Świętojańskiej 141.

To jedyna okazja, aby bezpłatnie przejść szkolenie pod okiem profesjonalnych ratowników i zdobyć ważny 2 lata certyfikat.

Kilka słów o naszym Partnerze:

W Eskulapie dążymy do nauczenia jak największej liczby osób pierwszej pomocy, ponieważ wiedza ta może uratować życie. Nasza misja opiera się na przekonaniu, że każdy, niezależnie od wieku czy zawodu, może stać się bohaterem w codziennych sytuacjach, jeśli tylko posiada odpowiednie narzędzia i wiedzę.
Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń pierwszej pomocy, które wykraczają poza tradycyjne metody nauczania, ucząc skutecznych technik reagowania w różnych sytuacjach kryzysowych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy mailowo: wiedza@bibliotekagdynia.pl, telefonicznie: 58 622-09-00 lub osobiście w filii.

Na białym tle znaki medyczne: biały krzyż na czerwonym tle oraz białe serce na czerwonym tle

Historie gdynian z fotografiami w tle

09 / 05 / 2024

Certyfikowany kurs pierwszej pomocy