Dziewczyna z Neapolu

Miłość silniejsza niż cokolwiek innego. Pożądanie, które spala do cna. Pasja, bez której życie nie jest nic warte. Rosanna w życiu kocha najbardziej dwie rzeczy śpiew i Roberta Rossiniego. Tylko czy jest gotowa poświęcić rodzinę, całe swoje życie, a nawet samą siebie dla miłości, nawet jeśli jest toksyczna?

Od pierwszej chwili, gdy jedenastoletnia Rosanna zobaczyła Roberta, wiedziała, że muszą być razem. Wraz z upływem lat, czuła że ta miłość nigdy nie wygaśnie. O Robercie krążyło mnóstwo złych plotek, jednak nie można było zaprzeczyć, że ma ogromny talent do śpiewania. Dla obojga ponowne spotkanie po latach było jak rażenie piorunem, które omal ich nie spaliło. Wielka namiętność przesłoniła Rosannie wszystko, liczył się tylko ukochany. Jednak taka miłość może zniszczyć wszystko. Czy Rosanna zagubi się całkowicie w tym pożądaniu, czy może jednak posłucha najbliższych jej osób?

Pozwól sobie zatracić się w pięknym Neapolu i poznaj ciężką pracę śpiewaków operowych i ich wyrzeczeń w pogoni za marzeniami w powieści Lucindy Riley.