Okładka książki "Córka z Włoch"

Córka z Włoch

Córka z Włoch to idealne pocieszenie dla fanek Lucindy Riley, gdy zakończą lekturę sagi Siedem Sióstr. To nowa saga łącząca zagadkową przeszłość z szarą teraźniejszością, wspaniałe połączenie na nudne zimne wieczory.

W tak ponurą pogodę warto przenieść się do gorących Włoch wraz z bohaterką powieści Sorayi Lane  Lily, podążającą za marzeniami ukochanego ojca. Aż do jego śmierci nie zastanawiała się, czego tak naprawdę oczekuje od życia. Wyrusza śladami ojca do Włoch, gdzie poznaje proces produkcji win w jednej z lokalnych winnic. Tam poznaje tajemniczego Antonia, syna jej pracodawcy. Wszystko układa się tak, jak zaplanowała z ojcem aż do momentu, gdy otrzymuje w spadku tajemnicze pudełeczko zawierające nieznane informacje na temat rodziców jej babki. Lily, podążając tropem odnalezionych w nim wskazówek, odkrywa historię pasji, miłości i trudnych wyborów. A to nie wszystko, wraz z główną bohaterką odkrywamy pasję do tańca, wielką scenę La Scali, a także konflikt w rodzinnej piekarni. Czy podążając za historią prababki, Lily odkryje samą siebie? Czy będzie gotowa zaryzykować wszystko dla własnych marzeń i miłości?

Jestem przekonana, że wiele czytelniczek zachwyci się cudowną narracją, pięknymi opisami, a także wciągającą zagadką rodzinną. Gorąco polecam.