Aktualności 910 zł na aukcji WOŚP

910 zł to kwota, jaką wylicytował Zwycięzca naszej aukcji! Niebagatelna suma zasili konto WOŚP, która w tym roku grała dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Gratulujemy Zwycięzcy i dziękujemy wszystkim za udział w licytacji. Na pewno podzielimy się z Wami relacją z wyjątkowego zwiedzania Biblioteki Gdynia.

Już po raz czwarty gramy z gdyńskim sztabem „Gdynia dla orkiestry” i zapraszamy miłośników książek do wyjątkowego zwiedzania Biblioteki Gdynia. Biorąc udział w aukcji, wspierasz zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy na oddziałach dziecięcych.

Co kryją podziemia Biblioteki Gdynia?

Zwycięzcę aukcji zapraszamy do odbycia wyjątkowej wycieczki po działach merytorycznych oraz magazynie archiwów i zbiorów specjalnych Biblioteki Gdynia. W ramach wycieczki zwycięzca pozna naszą bibliotekę od kuchni – zwiedzi m.in. Dział Gromadzenia i Opracowywania Zbiorów, Dział Wsparcia Sieci Bibliotecznej czy Dział Marketingu i Promocji Literatury.

Przede wszystkim zaś oprowadzony zostanie po podziemnych magazynach dawnej Czytelni Naukowej, które skrywają zbiory specjalne: najstarsze i najcenniejsze książki, albumy, przewodniki oraz czasopisma, które nie są na co dzień dostępne w filiach bibliotecznych. Przy okazji pozna historię Biblioteki Gdynia (instytucję założono w 1935 roku) i jej najstarszych filii.

Po obiektach oprowadzać będą Natalia Gromow, dyrektor Biblioteki Gdynia; Magdalena Kruszyńska, zastępca dyrektora oraz Dariusz Rybacki, kierownik Działu Marketingu i Promocji Literatury.

W aukcji można było wziąć udział za pośrednictwem portalu Allegro, dostępna jest pod tym linkiem: https://allegro.pl/oferta/wyjatkowe-zwiedzanie-bibliotekigdynia10110250694?fbclid=IwAR3IqSYloGW8AWV75nj_MVjQTZBOh0auiP0eIEJcp3D7XUt-JFVAN_kCEj8

Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia – ale biblioteczna aukcja potrwa do poniedziałku, 1 lutego 2021, o godz. 14:17:32 . Ale licytować można już teraz!

Szczegóły, takie jak dokładny termin spaceru, będą ustalane ze zwycięzcą. Aukcja przeznaczona jest dla osób z całej Polski. Ewentualny dojazd do Gdyni i nocleg na własny koszt. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych.

Aukcja nieopłacona do 3 lutego 2021 r. skutkuje jej anulowaniem. Ze względu na charakter aukcji nie przysługuje prawo do zwrotu lub reklamacji. Organizacja nie wystawia faktury VAT, ani rachunku.