Aktualności Od stycznia w Legimi również audiobooki

Biblioteka Gdynia oferuje bezpłatny dostęp do LEGIMI czytelnikom posiadającym kartę biblioteczną w naszym mieście i nie posiadającym zadłużeń na koncie. Baza Legimi to dostęp do ponad 60 000 ebooków oraz audiobooków, w tym klasyki, bestsellerów i nowości. Uwaga: liczba udostępnianych kodów jest ograniczona.

Kody na styczeń 2022 roku będziemy wydawać drogą mailową (od 3 stycznia o godz. 9.00) oraz stacjonarnie - w filiach  Biblioteki Gdynia (w godzinach pracy filii, od 3 stycznia).

Uwaga:

Pobrany przez czytelnika kod musi zostać aktywowany najpóźniej do końca miesiąca, w którym został pobrany. W przypadku braku aktywacji w następnym miesiącu nie będzie można pobrać kolejnego kodu.

Kody Legimi wydawane mailowo

Połowę kodów na styczeń będziemy wydawać od 3 stycznia (poniedziałek), od godziny 9:00. Pamiętaj, że jeden kod można użytkować na dwóch urządzeniach. Podziel się kodem z drugim czytelnikiem!

Aby otrzymać kod, należy wysłać maila na adres: legimi@bibliotekagdynia.pl. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.

Uwaga: odpowiemy na wszystkie maile wysłane od godziny 9:00 w dniu 3 stycznia. Wcześniej wysłane maile nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o cierpliwość – weryfikujemy Państwa zgłoszenia w systemie bibliotecznym, dlatego odpowiedzenie na wszystkie wiadomości może zająć kilka godzin.

Kody Legimi w filiach

Połowę kodów na styczeń udostępnimy czytelnikom w filiach. Każdy czytelnik może pobrać jeden kod miesięcznie.

Kody w filiach wydajemy od 3 stycznia, w godzinach pracy filii.

Godziny otwarcia filii:

Poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 12.00 - 19.00.

Środa 12.00-16.00

Piątek w godzinach 9.00 - 16.00.

W soboty Biblioteka Obłuże, Biblioteka Śródmieście, Biblioteka Karwiny, Biblioteka Witomino, Biblioteka z Pasją, Biblioteka Wiedzy i Wpożyczalnia Centralna w godzinach 9.00-15.00.