Aktualności Nowa strona internetowa Biblioteki Gdynia

Serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z nową stroną internetową naszej biblioteki. W jej obrębie przygotowaliśmy dla naszych czytelników szereg funkcjonalności, które ułatwią korzystanie z naszej oferty.

• Odnośnik do katalogu online, w którym można znaleźć interesujące Państwa pozycje wraz z informacją o ich lokalizacji i dostępności.
  • Podstrony filii Biblioteki Gdynia wraz z danymi adresowymi, kontaktowymi oraz informacją o ofercie.
  • Zakładkę „Jak dojechać?”, czyli interaktywną mapę połączoną z modułem GPS Google Maps, dzięki której bez problemu odnajdą Państwo nasze filie.
  • Zakładkę „Sklep” (w trakcie przygotowania), która odnosiła będzie do internetowego systemu sprzedaży naszych gadżetów.
  • Zakładkę „Kontakt” z danymi teleadresowymi.

Ponadto na nowej stronie internetowej naszej biblioteki będzie można zapoznać się z aktualnościami oraz ofertą kulturalną prezentowaną w wygodnym kalendarium. Kontynuujemy również tradycję rekomendacji książkowych – w panelu „Bibliotekarze polecają” można zapoznać się z propozycjami wydawniczymi naszego zespołu.

Nowością na stronie jest newsletter, dzięki któremu pozostaną Państwo z nami na bieżąco. Z kolei przydatne informacje zgrupowaliśmy w stopce. Odnaleźć można tam nasz statut, regulaminy, szczegóły dotyczące zamówień publicznych i projektów. Strona dostosowana jest do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Postawiliśmy też na dostępność, dzięki czemu przeglądanie witryny będzie łatwiejsze dla osób z dysfunkcjami.

Życzymy przyjemnego korzystania z naszej nowej strony internetowej.