Aktualności Grudniowe kody do Legimi

Biblioteka Gdynia oferuje bezpłatny dostęp do LEGIMI czytelnikom posiadającym kartę biblioteczną w naszym mieście i nie posiadającym zadłużeń na koncie. Baza Legimi to dostęp do ponad 60 000 ebooków, w tym klasyki, bestsellerów i nowości. Uwaga: liczba udostępnianych kodów jest ograniczona.

Kody na grudzień 2021 będziemy wydawać drogą mailową (od 1 grudnia o godz. 9.00) oraz stacjonarnie - w filiach  Biblioteki Gdynia (w godzinach pracy filii, od 1 grudnia).

Kody Legimi wydawane mailowo

Połowę kodów na listopad będziemy wydawać od 1 grudnia (środa), od godziny 9:00. Pamiętaj, że jeden kod można użytkować na dwóch urządzeniach. Podziel się kodem z drugim czytelnikiem!

Aby otrzymać kod, należy wysłać maila na adres: legimi@bibliotekagdynia.pl. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.

Uwaga: odpowiemy na wszystkie maile wysłane od godziny 9:00 w dniu 1 grudnia. Wcześniej wysłane maile nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o cierpliwość – weryfikujemy Państwa zgłoszenia w systemie bibliotecznym, dlatego odpowiedzenie na wszystkie wiadomości może zająć kilka godzin.

Kody Legimi w filiach

Połowę kodów na listopad udostępnimy czytelnikom w filiach. Każdy czytelnik może pobrać jeden kod miesięcznie.

Kody w filiach wydajemy od 1 grudnia, w godzinach pracy filii.

 

Godziny otwarcia filii:

Poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 12.00 - 19.00.

Środa 12.00-16.00

Piątek w godzinach 9.00 - 16.00.

W soboty Biblioteka Obłuże, Biblioteka Śródmieście, Biblioteka Karwiny, Biblioteka Witomino, Biblioteka z Pasją, Biblioteka Wiedzy i Wypożyczalnia Centralna w godzinach 9.00-15.00.