Aktualności Konkurs fotograficzny "Oko na Oksywie" rozstrzygnięty

Mamy przyjemność poinformować, że konkurs fotograficzny dla młodzieży "Oko na Oksywie" został rozstrzygnięty. Młodzi adepci fotografii nadesłali zdjęcia pokazujące ich ulubione i inspirujące miejsca na Oksywiu. Jury wskładzie: Magdalena Kruszyńska, Monika Rucińska, Mateusz Kolera oraz Przemysław Kozłowski wyłoniło laureatów:

I miejsce - Wiktoria Frankowska I  NAGRODA: voucher upominkowy o wartości 500 złotych do wykorzystania w gdyńskim sklepie fotograficznym AFE

II miejsce - Natalia Kula I NAGRODA: voucher upominkowy o wartości 300 złotych do wykorzystania w gdyńskim sklepie fotograficznym AFE

III miejsce - Natan Klinkosz I NAGRODA: voucher upominkowy o wartości 200 złotych do wykorzystania w gdyńskim sklepie fotograficznym AFE

Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!

Fundatorem nagrody jest Miasto Gdynia w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego: „Organizacja zajęć kulturalno-edukacyjnych (warsztaty, wykłady, przedstawienia teatralne) w oksywskiej bibliotece przy ul. Podchorążych 10A”.