Aktualności Kierunek-Wizerunek - 7 edycja przed nami

W październiku rusza siódma edycja (nie)konferencji Kierunek-Wizerunek, czyli ogólnopolskiego, branżowego wydarzenia dla pracowników bibliotek. Będzie to kolejna edycja, która odbędzie się w formule online. Zapraszamy do uczestnictwa w dniach 6-8 października.

Tematem tegorocznej (nie)konferencji będzie "Książka jako produkt". W trakcie tego trzydniowego wydarzenia pochylimy się nad kwestią zachęcania osób do korzystania z bibliotek oraz promowania czytelnictwa wśród mieszkanek i mieszkańców naszych miejscowości. W trakcie konferencji będzie można obejrzeć trzy webinary, w tym dwa panele dyskusyjne, a także wziąć udział w sześciu tematycznych warsztatach. Więcej informacji prosimy szukać na stornie internetowej www.kierunekwizerunek.pl

Zapisy ruszają już 13 września poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: www.kierunekwizerunek.pl. Koszt udziału w konferencji to 150 zł.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni oraz Patronatem Medialny przez Lustro Biblioteki.