Aktualności Kiermasz książek dla WOŚP

Po raz kolejny, Biblioteka Gdynia łączy siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, by pomóc uzbierać jak najwięcej datków przy okazji nadchodzącego wielkimi krokami finału. Orkiestra gra już po raz trzydziesty. Tym razem celem jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczenia wzroku u dzieci.


Od 5 stycznia w Bibliotece Śródmieście dostępna będzie oficjalna puszka WOŚP, do której zbierane będą pieniądze. Oprocz tego zorganizowany zostanie również kiermasz książek, z którego całkowity dochód przekażemy organizacji Jurka Owsiaka.


Kiermasz odbędzie się w Bibliotece Śródmieście, w sobotę 29 stycznia w godzinach 11.00-14.00. W sprzedaży znajdą się zarówno książki dla dzieci, jak i dla dorosłych.


Cena każdej książki będzie zależała tylko i wyłącznie od jej nabywcy. W ten sposób sami zadecydujecie, jaką kwotę chcecie przekazać na cel akcji charytatywnej.

 

Oprócz tego, do 30 stycznia do godz. 23:59, za pośrednictwem serwisu Allegro, możecie wziąć udział w charytatywnej licytacji, której przedmiotem jest... ZOSTANIE BIBLIOTEKARZEM NA JEDEN DZIEŃ! Link do aukcji znajdziecie: TUTAJ.


Zachęcamy do przekazywania datków i wspierania szlachetnej inicjatywy. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej. :)