Na białym tle żółte nożyczki po lewej stronie, po prawej kolorowe probówki. Na środku czarny napis: "bezpłatna pomoc dla dzieci szkolnych" w języku polskim i ukraińskim.

Aktualności Cykliczne zajęcia dla dzieci z Ukrainy

Po krótkiej przerwie zajęcia w ramach programu Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni. powracają do Biblioteki Cisowa. Spotkania będą odbywały się cyklicznie, kilka razy w tygodniu.

Cyfrowe Centra Edukacji

Uczniowie i uczennice z Ukrainy otrzymają wsparcie w nauce ukraińskiej i polskiej podstawy programowej. Biblioteki wyposażone są w potrzebny sprzęt i materiały edukacyjne, a do pomocy dzieciom zatrudnieni są nauczyciele mówiący po ukraińsku. Cyfrowe Centra Edukacji mają na celu wsparcie edukacji i integracji dzieci oraz przeciwdziałanie wykluczeniu.

Nauczyciel będzie dostępny dla uczniów w Bibliotece Cisowa w następujących dniach i godzinach:

Wtorki - 10.00-14.00

Środy- 10.00 - 14.00

Czwartki - 14.00 - 16.00

Після невеликої перерви Бібліотека в Gdynia Cisowa повертається з заняттями в рамках програми "Бібліотека для всіх. Різні. Рівні. Важливі". Учні та учениці з України отримають підтримку в навчанні української та польської програми вивчення предметів. Бібліотека забезпечена необхідним обладнанням та навчальними матеріалами, а допомагати дітям буде вчитель, що говорить українською. Цифрові центри освіти мають на меті підтримати в навчанні та інтеграції дітей, а також протидіяти відчуженню.

Вчитель буде доступний для учнів в Бібліотеці Gdynia Cisowa:

Вівторок 10:00-14:00

Середа 10:00-14:00

Четвер 14:00-16:00

Ukraiński kolor

Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach integracyjno-rozwojowych Ukraiński Kolor. Zajęcia obejmują naukę języka angielskiego przez zabawę (piosenki, wiersze) oraz zabawy plastyczne i zabawy na świeżym powietrzu. To świetna okazja na poznanie nowych przyjaciół.

Animator będzie dostępny w Bibliotece Cisowa w następujących terminach:

Środy 12.00-14.00

Piątki 12.00-15.00

В рамках проекту "Бібліотека для всіх. Різні. Рівні. Важливі" Бібліотека Gdynia Cisowa запрошує дітей взяти участь у заняттях з інтеграції та розвитку під назвою "Український колорит". Заняття включають в себе вивчення англійської мови за допомогою ігор (пісні, вірші), образотворчі та рухливі ігри.

Знайомся з новими друзями!

Аніматор доступний у бібліотеці Gdynia Cisowa:

Середа 12.00 - 14.00

П'ятниця 12.00 - 15.00

Biblioteka dla wszystkich. Równi. Różni. Ważni to projekt społeczno-edukacyjny umożliwiający dzieciom i młodzieży, zarówno z Ukrainy, jak i z Polski, wspólną naukę, zabawę i nawiązywanie relacji. W ramach projektu dzieci, młodzież oraz opiekunowie mogą skorzystać z nowoczesnej bezpłatnej oferty programowej, nawiązać przyjaźnie, a nawet uczyć się wzajemnie swoich języków i kulturowych zwyczajów. Projekt realizowany jest przez międzynarodową organizację humanitarną Save the Children International oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, finansowany ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI.