Twarz młodej kobiety w czarnobiałej kolorystyce. Jej usta są w białoczerwonych barwach.

Aktualności Безкоштовні курси польської мови

***LISTA ZGŁOSZEŃ JEST JUŻ ZAMKNIĘTA!***

***набір учнів закритий***

UA:

Запрошуємо на cімейні курси польської мови для іноземців. У бібліотеці z Pasiją одночасно проходитимуть заняття для дорослих, а в окремій кімнаті - заняття для дітей від 7 до 9 років. Обидва курси початкового рівня. Цикл складається з 10 уроків тривалістю 1,5 години.
Відправлення заповненої форми заявки означає бажання брати участь у курсі – це НЕ значить прийняття на курс і резервацію місця у цій групі. Підтвердження вашої участі в курсі буде надіслано електронною поштою.

Щоб подати заявку на курс, заповніть, будь ласка, форму:

У разі виникнення проблем із заповненням форми, будь ласка, пишіть за адресою v.maskaliova@bibliotekagdynia.pl

Місце: Biblioteka z Pasją (ul. Zwycięstwa 96/98 (budynek IA)).
Термін: 8 лютого - 12 квітня 2023 року
Щосереди з 16: 00 до 17: 30.
Перше заняття: 08 лютого 2023 р.

Умови участі в курсах польської мови для іноземців, організованих бібліотекою Гдині, що фінансується ЮНІСЕФ:
На курс може бути прийнята людина, що проживає у Польщі
Подана заявка на участь у курсі у процесі набору.
Правильно заповнений бланк заявки.

Етапи набору учасникiв:
1. Заповнення форми заявки.
2. Отримання iнформації про результати набору.
3. Заняття починаються згідно з датою, вказаною вище.

Правила проведення занять:
У заняттях можуть брати участь лише особи, що записалися на курс та викладач.
Відвідування занять є обов'язковим.
Більш ніж одна відсутність без поважної причини може призвести до виключення зі списку студентів.
У виняткових ситуаціях, після попереднього повідомлення викладача чи організаторів, урок може бути скасовано або його дата перенесена.
Студент має право відмовитись від участі в курсі у будь-який час, попередньо повідомивши про це організаторів.

Курс був організований за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ

PL:

Biblioteka Gdynia zaprasza na rodzinne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. W Bibliotece z Pasją, w tym samym czasie będą się odbywać zajęcia dla dorosłych, a w osobnym pomieszczeniu zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat. Obydwa kursy na poziomie podstawowym. Сykl 10 lekcji trwających po 1,5 godziny.

Aby zgłosić się na kurs, należy wypełnić formularz:

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza wyrażenie chęci uczestnictwa w kursie – nie jest równoznaczne z zapisaniem się na kurs i rezerwacją miejsca w danej grupie. Potwierdzenie zakwalifikowania się na dany kurs otrzymają Państwo drogą mailową.

W przypadku problemów z wypełnieniem formularza prosimy pisać na adres: v.maskaliova@bibliotekagdynia.pl

Miejsce: Biblioteka z Pasją (ul. Zwycięstwa 96/98 (budynek IA)).
Termin: 8 lutego - 12 kwietnia 2023 roku
Każda środa o godz. 16:00-17:30.
Pierwsze zajęcia: 08 lutego 2023 r.

Warunki uczestnictwa w kursach języka polskiego dla obcokrajowców organizowanych przez Bibliotekę Gdynia, finansowane ze środków finansowych UNICEF:
1. Na kurs może być przyjęta osoba przebywająca w Polsce.
2. Zgłosiła chęć uczestnictwa w kursie podczas naboru.
3. Poprawnie wypełniła formularz zgłoszeniowy.
Etapy naboru:
1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
2. Otrzymanie informacji o wyniku naboru.
3. Zajęcia rozpoczną się zgodnie z datą rozpoczęcia kursu podaną powyżej.

Zasady obowiązujące na lekcjach:
1. W lekcji mogą uczestniczyć jedynie osoby zapisane na kurs oraz lektor.
2. Obecność na lekcjach jest obowiązkowa.
3. Więcej niż jedna nieusprawiedliwiona nieobecność może skutkować skreśleniem z listy uczniów.
4. W wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim poinformowaniu przez lektora lub organizatorów, lekcja może zostać odwołana lub jej termin przesunięty.
5. Uczeń ma prawo do rezygnacji z kursu w każdym momencie, po uprzednim poinformowaniu organizatorów.

Kursy języka polskiego są finansowane ze środków UNICEF.

ENG:

Welcome to family course of learning Polish language for foreigners.

In Biblioteka z Pasją simultaneously would be conducted lesson for adults, and in the separate room – lessons for kids 7-9 years.

Both courses are for beginners. It total will be 10 lessons for 1,5 hours each.

Submitting of a filled application means willingness to take part – that does NOT  mean the enrollment to cours and reservation of a place in the group.

Confirmation of your acceptance will be sent via email.

For submitting application, fill in the form below, please:https://forms.office.com/e/WwHXTauWL3

In case of any difficulties while submitting, send an email: v.maskaliova@bibliotekagdynia.pl

Place: Biblioteka z Pasją (ul. Zwycięstwa 96/98 (budynek IA)).

Term: 8 February – 12 April 2023

Each Wednesday 16:00-17:30

First lesson: 8 February

Criteria of taking part in courses of learning Polish language for foreigners, organised by Gdynia Library, financed by UNICEF:

Only person, who lives in Poland, can be enrolled.

Submitted application in the process of recruitment.

Correctly filled application form.

Stages of recruitment:

1. Filling up the application form.

2. Receiving of information about the results of recruitment.

3. Start of the course accordingly to the terms above.

Rules of conduction the lessons:

1. Only enrolled people and a teacher can take part in the course.

2. Presence on lessons is required.

3. Unreasonable absence more then once can lead to exclusion from the student’s list.

4. In exceptional situations, after teacher’s or organizer’s pre-warning, lesson can be declined or its date can be changed.

5. Student has got a right to refuse to take part in any time, but has to previously warn organizers about it.

The course is organised and funded by UNICEF.