Aktualności Безкоштовні курси польської мови

***LISTA ZGŁOSZEŃ JEST JUŻ ZAMKNIĘTA!***

***набір учнів закритий***

UA
Курси польської мови для іноземців: серія з 10 уроків по 1,5 години кожен. Базовий рівень.
Відправлення заповненої форми заявки означає бажання брати участь у курсі – це НЕ значить записатися на курс і зарезервувати місце у цій групі. Підтвердження вашого права на участь в курсі буде надіслано електронною поштою.

Щоб подати заявку на курс, заповніть, будь ласка, форму:

У разі виникнення проблем із заповненням форми, будь ласка, пишіть за адресою v.maskaliova@bibliotekagdynia.pl

Місце: Biblioteka Wiedzy, вул. Свентоянська, 141
Середа 16:00-19: 30 (два уроки з перервою)
Заняття розпочнуться з 23.11.2022

Умови участі в курсах польської мови для іноземців, організованих бібліотекою Гдині, що фінансується ЮНІСЕФ:
На курс може бути прийнята людина, яка приїхала до Гдині з України через військові дії.
Під час навчання він/вона проживає у Польщі.
Подана заявка на участь у курсі у процесі набору.
Правильно заповнений бланк заявки.
Вона підписала положення про РОДО на першому засіданні.

Етапи набору учасникiв:
1. Заповнення форми заявки.
2. Отримання iнформації про результати під час виклику.
3. Заняття розпочнуться з 23.11.2022

Правила проведення занять:
У заняттях можуть брати участь лише особи, що записалися на курс та викладач.
Відвідування занять є обов'язковим.
Більш ніж одна відсутність без поважної причини може призвести до виключення зі списку студентів.
У виняткових ситуаціях, після попереднього повідомлення викладача чи організаторів, урок може бути скасовано або його дата перенесена.
Студент має право відмовитись від участі в курсі у будь-який час, попередньо повідомивши про це організаторів.

PL

Biblioteka Gdynia zaprasza na kurs języka polskiego dla obcokrajowców: cykl 10 lekcji trwających po 1,5 godziny. Poziom podstawowy.

Aby zgłosić się na kurs należy wypełnić formularz:

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza wyrażenie chęci uczestnictwa w kursie – nie jest równoznaczne z zapisaniem się na kurs i rezerwacją miejsca w danej grupie. Potwierdzenie zakwalifikowania się na dany kurs otrzymają Państwo drogą mailową.
W przypadku problemów z wypełnieniem formularza prosimy pisać na adres: v.maskaliova@bibliotekagdynia.pl

Miejsce: Biblioteka Wiedzy, ul. Świętojańska 141
Środy 16:00-19:30 (Dwie lekcje z przerwą)
Zajęcia rozpoczną się od 23 listopada 2022

Warunki uczestnictwa w kursach języka polskiego dla obcokrajowców organizowanych przez Bibliotekę Gdynia, finansowane ze środków finansowych UNICEF:
1. Na kurs może być przyjęta osoba przebywająca w Polsce.
2. Zgłosiła chęć uczestnictwa w kursie podczas naboru.
3. Poprawnie wypełniła formularz zgłoszeniowy.
4. Podpisała na pierwszym spotkaniu klauzulę RODO.

Etapy naboru:
1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
2. Otrzymanie informacji o wyniku naboru.
3. Zajęcia rozpoczną się od 23.11.2022
Zasady obowiązujące na lekcjach:
1. W lekcji mogą uczestniczyć jedynie osoby zapisane na kurs oraz lektor.
2. Obecność na lekcjach jest obowiązkowa.
3. Więcej niż jedna nieusprawiedliwiona nieobecność może skutkować skreśleniem z listy uczniów.
4. W wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim poinformowaniu przez lektora lub organizatorów, lekcja może zostać odwołana lub jej termin przesunięty.
5. Uczeń ma prawo do rezygnacji z kursu w każdym momencie, po uprzednim poinformowaniu organizatorów. Kursy języka polskiego są realizowane przez Biblioteka Gdynia, finansowane ze środków UNICEF.