Mężczyzna siedzący przy biurku. Trzyma w prawej dłoni długopis i pisze nim na kartce.

Aktualności Ankieta badania potrzeb migrantów i migrantek

W imieniu Muzeum Emigracji w Gdyni zachęcamy obcokrajowców do wypełnienia ankiety, która pozwoli na określenie Państwa potrzeb i oczekiwań jako nowych mieszkańców Trójmiasta.

Ankieta pozwoli poznać bliżej Państwa życie rodzinne, odczucie z życia w Polsce, oraz sposoby na Państwa spędzanie czasu wolnego.

Dzięki zebranym informacjom Muzeum Emigracji będzie miało możliwość lepszego kreowania i planowania wydarzeń, w których chętnie wezmą Państwo udział.

Ankieta ma charakter anonimowy, a uzyskane informacje będą służyły wyłącznie poprawie działań integracyjnych w muzeum.

Poniżej znajdą Państwo odnośniki do ankiety w języku polskim, angielskim, ukraińskim, hiszpańskim i rosyjskim.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą Muzeum Emigracji w Gdyni: a.baginska@muzeumemigracji.pl