LiterCzarka Dyskusyjny Klub Książki dla młodych dorosłych

Biblioteka z Pasją

Biblioteka z Pasją (Al. Zwycięstwa 96/98) zaprasza na spotkanie z cyklu "LiterCzarka Dyskusyjny Klub Książki dla młodych dorosłych", które obędzie się w środę, 26 stycznia 2022, o godz. 18:00.

Omawianą pozycją będzie "Cisza białego miasta" autorstwa Evy Garcíi Sáenz de Urturi

"Cisza białgo miasta" to pierwsza przełożona na polski powieść Evy Garcíi Sáenz de Urturi, otwierająca „Trylogię Białego Miasta”. Książka ma w sobie wszystkie cechy charakteryzujące najlepsze kryminały: nieuchwytny morderca, bohaterowie z bagażem z przeszłości, tajemnice sprzed lat i cały zastęp prawdopodobnych podejrzanych.

Opis za lubimyczytać.pl

Maj Gwiezdnych Wojen - Star Wars May - maraton czytelniczy

02 / 05 / 2024

Rysuj mangę z Washuu | Малюємо мангу з Васюю