Warsztaty umuzykalniające z Agatą Świętoń

Biblioteka Pogórze

Biblioteka Pogórze (ul. Porębskiego 21) zaprasza dzieci od 2 do 6 roku życia na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Nasza Biblioteka wypełni się dźwiękami za sprawą zajęć umuzykalniających, poprowadzonych przez wspaniałą Agatę Świętoń. Zajęcia muzyczne to umuzykalnianie w oparciu o autorskie pomysły czerpiące z metody Edwina Gordona, logorytmiki, ale także autorskich piosenek i zabaw ruchowo-plastycznych. Celem zajęć jest budowanie relacji z dzieckiem z wykorzystaniem muzyki, ruchu i plastyki, a wszystko to w atmosferze szacunku i bliskości.

Agata Świętoń – absolwentka śpiewu na wydziale jazzu w Konserwatorium w Amsterdamie, magister logopedii na Uniwersytecie Gdańskim. Jest autorką trzech płyt dla dzieci “Kolory” i “Emocje”, “Dookoła”. Wraz z muzykami Pawłem Osickim i Ignacym Janem Wiśniewskim spotyka się z dziećmi i rodzicami na koncertach w całej Polsce.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne +48 58 622 44 43 lub mailowo filianr4@bibliotekagdynia.pl.

Spotkanie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2021 "Zajęcia edukacyjne dla rodziców – cykl warsztatów poszerzających kompetencje wychowawcze wraz z warsztatami rodzinnymi"

Śpiewogranie - warsztaty muzyczno-rytmiczne

06 / 05 / 2024