Odkryj Świat Nurkowania z Justyną Szumacher - pasjonatką nurkowania z rekinami

Biblioteka Karwiny

Chcesz poznać fascynujący świat nurkowania? Czujesz, że to właśnie ta niesamowita przygoda czeka na Ciebie? To doskonała okazja, aby zgłębić tajniki nurkowania w towarzystwie pasjonatki tego hobby - Justyny Szumacher.

Przyjdź na nasze warsztaty oswajania z nurkowaniem do Biblioteki Karwiny 22 kwietnia o godz. 18.00, gdzie Justyna, kochającą fascynującą głębię mórz i oceanów, zabierze Cię w podróż po emocjonujących przygodach pod wodą. Na spotkaniu Justyna przedstawi każdą część ekwipunku nurkowego, opowie o jego funkcjach i znaczeniu, a także umożliwi jego przymierzenie. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda przygotowanie do nurkowania i jakie możliwości daje ta fascynująca pasja. Ale to nie wszystko! Podczas warsztatów Justyna podzieli się również najciekawszymi historiami z jej nurkowań przywiezionymi z różnych zakątków świata - od egzotycznych wysp po tajemnicze rafy koralowe. Mamy nadzieję, że te opowieści wzbudzą w Was ciekawość i zainspirują do odkrywania nowej pasji, jaką jest nurkowanie. Zapraszamy Was do wspólnej podróży przez fascynujący świat nurkowania, gdzie czeka na Was dużo emocji i ciekawości.

Justyna Szumacher o sobie:

Jestem podróżniczką i pasjonatką nurkowania z różnymi zwierzętami, a przede wszystkim z rekinami. Zgłębiam tajemnice podwodnego świata już od 25 lat. Jestem autorką bloga www.rekiny.eu.

✔ Nurkowałam z różnymi gatunkami rekinów (m.in. żarłacz biały i tygrysi, młot olbrzymi, rekiny: tępogłowe, żółte i karaibskie, wielorybie i wieloma innymi).

✔ Przeprowadziłam już 150 spotkań dla dzieci i młodzieży w szkołach i przedszkolach, bibliotekach, domach kultury i innych placówkach kulturalnych.

✔ Prowadzę spotkania podróżnicze podczas których w energetyzujący sposób opowiadam o przygodach przywiezionych z najdalszych zakątków świata. Zarażam innych do podróżowania i z wielką empatią wprowadzam słuchaczy do świata pasji.

✔ Nurkowałam mi. m.in. w: RPA, Mozambiku, na: Malediwach, Filipinah Bahamach i Teneryfie, w Egipcie (11 razy), Meksyku (Socorro).

✔ Nurkuję również w Polsce (jeziora, Bałtyk). Także pod lodem.

✔ W marcu br. ukazała się książka wydana przez Narodowe Muzeum Morskie w Gdań-sku „Dziewczyny na fali”, w której przeprowadzono ze mną obszerną rozmowę.

✔ Byłam prelegentką na: 23 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Alpinistów i Żeglarzy (Kolosach), konferencji: „Dziewczyny na Fali”(Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku), i na Tygodniu Rekina” (Akwarium Gdyńskie).

✔ Jestem zapraszana do programów i audycji jako ekspert dot, rekinów. (Dzień dobry TVN, TV Tetka Tczew, TV TTM Wejherowo, Radio Tczew i Malbork, ESKA.)

Justyna Szumacher - młoda kobieta w kostiumie płetwonurka będąca od szyi w dół w wodzie. Wynosi ręce w górę i palcami pokazuje znak "OK".