Miś Podróżnik. Spektakl teatralny dla dzieci

Biblioteka Pogórze

Biblioteka Pogórze zaprasza dzieci od 3 roku życia do wspólnego oglądania spektaklu pt. Miś Podróżnik.
Postaci z bajki przypominają, że warto pomagać, warto być uczynnym, bo okazywana dobroć wraca do nas ze zdwojoną siłą. Tytułowy miś, szybko przekonuje się również, że być gdzieś, dotknąć czegoś, zobaczyć coś na własne oczy, zachwycić się czymś – na żywo – to o wiele przyjemniejsze niż przesuwanie palcem po ekranie laptopa, telefonu czy klikanie myszką komputerową.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne +48 58 622 44 43 lub mailowo filianr4@bibliotekagdynia.pl
W ramach projektu B.O.: "Teatry, spotkania muzyczne, eksperymenty i warsztaty artystyczne w bibliotece Pogórze".

Odsłonięta kurtyna. Za nią czarne tło i światła. Na środku biały napis: "teatrzyk dla dzieci"

Śpiewogranie - warsztaty muzyczno-rytmiczne

06 / 05 / 2024