Gdyńskie legendy z dreszczykiem - spotkanie z Michałem Miegoniem

Biblioteka Wiedzy

Kilka dni po strasznych halloweenowych zabawach zapraszamy do Biblioteki Wiedzy na równie mroczne spotkanie pod hasłem Gdyńskie legendy z dreszczykiem.

Duchy, kaszubskie legendy, czarownice i goście z kosmosu - to tylko część z miejskich mitów, w których ponoć jest ziarenko prawdy...
Pochylimy się razem nad niezwykłymi opowieściami z Gdyni. Wspólnie z przewodnikiem, Michałem Miegoniem (Muzeum Miasta Gdyni/Inne Szlaki), dowiemy się, jakie historie elektryzowały gdynianki i gdynian na przestrzeni ostatnich dekad. To opowieści, które frapują, mrożą krew w żyłach, fascynują i też inspirują artystów z całej Polski. Poznajmy gdyńskie legendy z dreszczykiem!

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Wiedzy w czwartek, 9 listopada, na godz. 17:30.

Spotkanie finansowane z budżetu Rady Dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana.

Duch z szczerzący zęby, latający na czarnym tle. Przy nim widać pajęczyny.

Gdynia wielu narodowości

16 / 05 / 2024
Biblioteka Wiedzy

Stwórz własny breloczek - laleczkę szczęścia