Planszówkowe wtorki to cykliczne spotkania z grami planszowymi. Czasami będzie to „luźne” granie w gry dostępne w Bibliotece Witomino, innym razem pokazy nowości, ale odbywać się też będą najróżniejsze turniej. Zapraszamy wszystkich miłośników planszówek. Wstęp wolny.
Terminy spotkań w maju: 28 maja o 17:00 i 18 czerwca, godz. 15:00